mfs

Producent wykonawczy Michael Narducci udzielił wywiadu portalowi TVGuide i zdradził, co wydarzy się w The Originals, gdy Mikaelsonowie nie są już u władzy.

Jaki jest status Mikaelsonów na początku 4 sezonu?
Michael Narducci: Rozmawialiśmy o przepowiedni i o tym, w jaki sposób Mikaelsonowie upadną. Próbowali powstrzymać tę przepowiednię przed spełnieniem i się im nie udało. Rodzina upadła. Rebekah jest przeklęta i stanie się rozpruwaczem. Freya jest otruta i umrze. Elijah i Kol zostali ugryzieni i nie ma na to lekarstwa. [Wszyscy zostali połączeni z] Klausem, [który] został przebity ostrzem Tunde, które jak wiemy, powoduje niezmierne cierpienie i agonię, umieszczając [Klausa] w wywołanej bólem śpiączce. Został zamurowany w nieujawnionym grobowcu. Pod koniec naszego sezonu Marcel i Hayley są jedynymi, którzy pozostali. Marcel w pewien sposób triumfuje, mimo że stracił ludzi, których kocha, wliczając w to swoją byłą rodzinę. Hayley ze swoją córką jest strażnikiem tych śpiących wampirów i ucieka. 4 sezon jest pełen możliwości. Możesz zdecydowanie przyjąć, że po jakimś czasie te śpiące giganty się obudzą i nie będą szczęśliwe. Nastąpi zjednoczenie tych wszystkich postaci. Co stanie się potem, zostawiam do przemyślenia i przedyskutowania fanom. Mamy zaplanowane kilka ciekawych rzeczy.

Czy Marcel jest teraz czarnym charakterem?
Narducci: Nigdy nie myślałem o Marcelu jak o czarnym charakterze. Ma swój własny kodeks honoru. Chce tego, co najlepsza dla Nowego Orleanu, nawet jeśli oznacza to, że musi ukarać i stracić ludzi, którzy próbowali zakłócić spokój, który ustanowił. Jest przywódcą. Z pewnością ma swój punkt widzenia, a Mikealsonowie w pewnym sensie to zniszczyli. Zrobili coś, co według Marcela było moralnie karygodne. Teraz się zemścił. Zażądał swojego miasta i zdobył władzę. Marcel nie stanie się powoli nią owładnięty. Wciąż jest tym samym facetem. Jest tylko silniejszy i bardziej potężny. Już nigdy nie będzie musiał się wycofywać. To jest dla mnie najbardziej interesujące, opowiedzenie historii dziedzica Klausa Mikaelsona, który urósł w siłę i jest teraz najpotężniejszą istotą na świecie. Będziemy oglądać jak, odzyskuje swoje miasto i staje się królem. Jak się zachowa? Jak uniknie pomyłek, które popełnił jego „ojciec”?

Vincent wydaje się być nieufny wobec nowej siły Marcela. Jak to napięcie urośnie w nowym sezonie?
Narducci: Vincent, jako w pewnym rodzaju szeryf, przywódca czarownic i osoba, która wierzy, że robi dobrze, zamierza upewnić się, że Marcel nie pójdzie w ślady Mikaelsonów. Z powodu swojej pozycji lidera już nigdy nie usunie się na bok i nie pozwoli na niesprawiedliwość w mieście. Zamierza chronić Nowy Orlean i jeżeli oznacza to sprzymierzenie się z Marcele, niech tak będzie. Jeżeli oznacza to przeciwstawienie się mu, również to zrobi.

Hayley zamierza wyleczyć Elijah, Kola, Freye i Rebekę, ale kto uratuje Klausa?
Narducci: Nie wiem, czy powinieneś założyć, że to Mikaelsonowie uratują Klausa. Może jest inna osoba, która go uratuje. Może Klaus sam siebie uratuje. Może ktoś zdecyduje, że na świecie jest wielki problem i Klaus Mikaelson jest jedyną osobą, która może pomóc nam sobie z nim poradzić.

Właśnie dowiedzieliśmy się, że The Originals nie powróci aż do następnego roku. Jak to przesunięcie wpływa na twoje plany dotyczące 4 sezonu?
Narducci: To w ogóle nie ma wpływu na historię, którą opowiadamy. Myślę, że to będzie pokręcona przerwa dla fanów serialu, ponieważ wiemy, że zakończyliśmy pewnym cliffhangerem. Będziemy mieć przeskok czasowy pomiędzy finałem i nowym sezonem. To doświadczenie w przeskoku czasowym będzie podobne do tego, co czuje publiczność. Dla mnie, w pewien sposób, to naprawdę ma sens.zostaw komentarz


Treść komentarza